biuro@greatsolar.eu

polski english deutsch русский
Subpage cover photo
Subpage bar icon

Pomagamy w uzyskaniu dotacji na instalację paneli fotowoltaicznych

zobacz więcej

Kilka słów o naszej firmie

Firma GREAT SOLAR sp. z o.o. jest młodą firmą na rynku, tak jak cała branża fotowoltaiki w Polsce. Jednakże bazujemy na wykształceniu, wiedzy i doświadczeniu specjalistów z branży elektrotechniki, energetyki i mechaniki. Firma na stałe zatrudnia lub współpracuje z kilkunastoma specjalistami, takimi jak inżynierowie, technicy i handlowcy.

Misją naszej firmy jest dostarczanie do firm, klientów indywidualnych oraz instytucji systemów fotowoltaicznych w sposób najbardziej bezproblemowy i tani. Chcielibyśmy również popularyzować zieloną energię elektryczną, a docelowo zwiększać jej udział w całkowitej produkcji energii elektrycznej oraz magazynowaniu. Jesteśmy importerem i dystrybutorem wysokiej jakości technologii OZE. Towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie realizacji zlecenia, poczynając od momentu doradztwa i ofertowania, poprzez projektowanie i pomoc w zdobyciu środków na inwestycję, aż po fizyczne wykonanie instalacji i odbiór techniczny. Rozważymy podjęcie współpracy z każdym podmiotem, który zwróci się do nas z takim zapytaniem. Z przyjemnością podejmiemy również nowe wyzwania w zakresie OZE.

Nasze wyróżnienia i certyfikaty

 

About photo

Poznaj nasz zespół

i umów się na spotkanie

Kliknij i sprawdź!

Firmy, z którymi współpracujemy

Domlux Logo

Nasze zasoby

Car 1
Car 2
Car 3
Car 4
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.