biuro@greatsolar.eu

polski english deutsch русский
Subpage cover photo
Subpage bar icon

Pomagamy w uzyskaniu dotacji na instalację paneli fotowoltaicznych

zobacz więcej

Nasza oferta

sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Offer photo 1

Indywidualne instalacje fotowoltaiczne

Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo instalacji fotowoltaicznych dla indywidualnych odbiorców. Nasze rozwiązania idealnie pasują do domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych lub małych firm. Pomagamy przygotować projekty, uzyskać dotacje na instalację paneli słonecznych oraz zajmujemy się montażem i uruchomieniem systemu. 

Zobacz naszą ofertę
Offer photo 2

Komercyjne instalacje fotowoltaiczne

Nasz zespół specjalizuje się w rozwiązaniach dedykowanych dla małych i dużych firm. Projektujemy instalacje fotowoltaiczne dla przemysłu, zakładów pracy czy instytucji komunalnych. Zapewniamy profesjonale wdrożenie, montaż oraz serwis wykonanych przez nas układów. Nasz zespół ekspertów jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia.

Zobacz naszą ofertę
Offer photo 1

Pozostała oferta naszej firmy

Nasz zespół to specjaliści z różnych dziedzin, którzy na co dzień realizują szereg działań dla naszych Klientów korporacyjnych. Wykonujemy zlecenia m.in. z zakresu: zarządzania oraz nadzoru nad międzynarodowymi projektami elektrotechnicznymi i mechanicznymi, programowaniu sterowników przemysłowych Allen-Bradley ControlLogic oraz wynajmu wykwalifikowanych inżynierów do krótko- lub długookresowych projektów.

Zobacz naszą ofertę
Offer photo 2

Przemysłowe i uliczne oświetlenie LED

Oferujemy najwyższej jakości oprawy przemysłowe i oświetlenie uliczne, produkowane w oparciu o komponenty od sprawdzonych i zaufanych producentów z całego świata. Co ważne – wszystkie nasze produkty uwzględniają specyfikę naszego klimatu i wyróżnia je wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Zobacz naszą ofertę

Sprzęt, który wykorzystujemy

Stosujemy produkty najwyższej jakości, które kupujemy korzystnie bezpośrednio od producentów w dużych ilościach, aby móc zaproponować Państwu takie ceny instalacji, które spłacą się w krótkim czasie użytkowania. Co prawda żywotność naszych elektrowni sięga 25-30 lat, ale u nas macie Państwo bezpieczeństwo inwestycyjne polegające na 10 lat gwarancji i 10 lat amortyzacji. Niemniej jeżeli mielibyście Państwo życzenie zainstalowania komponentów wybranych przez siebie, to jesteśmy to również w stanie dostarczyć. Cena może być również konkurencyjna, ponieważ mamy kontakty z największymi dilerami w Europie.

Panele fotowoltaiczne Panele fotowoltaiczne Więcej...
Elementy konstrukcyjne Elementy konstrukcyjne Więcej...
Falowniki Falowniki Więcej...
Optymalizatory mocy Optymalizatory mocy Więcej...
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.