biuro@greatsolar.eu

polski english deutsch русский
Subpage cover photo
Subpage bar icon

Pomagamy w uzyskaniu dotacji na instalację paneli fotowoltaicznych

zobacz więcej

Elementy konstrukcyjne

W naszych projektach wykorzystujemy elementy konstrukcyjne i montażowe wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej produkcji polskiej i zagranicznej. Ich kształt i profil jest uzależniony od sposobu montażu instalacji fotowoltaicznej oraz np. rodzaju pokrycia dachu. Każda konstrukcja do paneli fotowoltaicznych/słonecznych powinna być odporna na wszelkie warunki atmosferyczne oraz powinna przetrwać w nie zmienionym stanie wiele lat. Mimo, że profile nie są w pełni widoczne, to wybrane widoczne detale powinny być estetyczne. Stosowane przez nas elementy montażowe spełniają wszystkie wymagane prawem normy budowlane.

Pracujemy na elementach konstrukcyjnych następujących producentów / dostawców:

http://www.sklep.remor.pl/

https://k2-systems.com/de/start

https://www.schletter-group.com/EN/
 

Sprzęt, który wykorzystujemy

Stosujemy produkty najwyższej jakości, które kupujemy korzystnie bezpośrednio od producentów w dużych ilościach, aby móc zaproponować Państwu takie ceny instalacji, które spłacą się w krótkim czasie użytkowania. Co prawda żywotność naszych elektrowni sięga 25-30 lat, ale u nas macie Państwo bezpieczeństwo inwestycyjne polegające na 10 lat gwarancji i 10 lat amortyzacji. Niemniej jeżeli mielibyście Państwo życzenie zainstalowania komponentów wybranych przez siebie, to jesteśmy to również w stanie dostarczyć. Cena może być również konkurencyjna, ponieważ mamy kontakty z największymi dilerami w Europie.

Panele fotowoltaiczne Panele fotowoltaiczne Więcej...
Elementy konstrukcyjne Elementy konstrukcyjne Więcej...
Falowniki Falowniki Więcej...
Optymalizatory mocy Optymalizatory mocy Więcej...
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.