biuro@greatsolar.eu

polski english deutsch русский
Subpage cover photo
Subpage bar icon

Pomagamy w uzyskaniu dotacji na instalację paneli fotowoltaicznych

zobacz więcej

Optymalizatory Mocy

Optymalizator Mocy (ang. Power Optimizer) – układ elektroniczny, który można przyłączyć do każdego panelu fotowoltaicznego lub łańcucha modułów, umożliwiający w zależności od wersji: optymalizację dostarczania mocy do falownika lub/i bezpieczeństwo w przypadku uszkodzenia lub/i dokładne monitorowanie pracy. Moduły te mają najczęściej zastosowanie w przypadku konieczności rozdzielenia zespołu paneli fotowoltaicznych, np. układ dachu wschód-zachód. Gwarancja producenta może dochodzić do 25 lat.

 

Sprzęt, który wykorzystujemy

Stosujemy produkty najwyższej jakości, które kupujemy korzystnie bezpośrednio od producentów w dużych ilościach, aby móc zaproponować Państwu takie ceny instalacji, które spłacą się w krótkim czasie użytkowania. Co prawda żywotność naszych elektrowni sięga 25-30 lat, ale u nas macie Państwo bezpieczeństwo inwestycyjne polegające na 10 lat gwarancji i 10 lat amortyzacji. Niemniej jeżeli mielibyście Państwo życzenie zainstalowania komponentów wybranych przez siebie, to jesteśmy to również w stanie dostarczyć. Cena może być również konkurencyjna, ponieważ mamy kontakty z największymi dilerami w Europie.

Panele fotowoltaiczne Panele fotowoltaiczne Więcej...
Elementy konstrukcyjne Elementy konstrukcyjne Więcej...
Falowniki Falowniki Więcej...
Optymalizatory mocy Optymalizatory mocy Więcej...
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.