biuro@greatsolar.eu

polski english deutsch русский
Subpage cover photo
Subpage bar icon

Pomagamy w uzyskaniu dotacji na instalację paneli fotowoltaicznych

zobacz więcej

Panele fotowoltaiczne PV

Moduł / panel fotowoltaiczny (ang. PV panel) – urządzenie, składające się z wielu pojedynczych ogniw fotowoltaicznych, połączonych ze sobą w zespół, najczęściej wzmocniony ramą. Zadaniem urządzenia jest przetwarzanie promieniowania słonecznego / świetlnego na energię elektryczną. Moduł PV jest najważniejszą częścią systemu PV, chociaż ma najniższą sprawność energetyczną całego systemu (najczęściej kilkanaście procent).

W naszych instalacjach stosujemy najczęściej monokrystaliczne lub polikrystaliczne moduły wiodących producentów z Dalekiego Wschodu (Taiwan, Chiny, Indie). Moduły przez nas stosowane mają wieloletnią gwarancję producenta (ang. Product Warranty), a ich deklarowana trwałość (ang. Performance Warranty) sięga 25 lat, tzn. producent deklaruje, iż w ciągu 25 lat efektywność produkcji energii przez panel nie spadnie poniżej 80% wartości wyjściowej w roku zerowym. Panel PV jest urządzeniem bezobsługowym, tzn. nie wymaga obsługi technicznej ani czyszczenia okresowego.
Najczęściej stosowanymi panelami są te o mocy: 200W-320W; 60 do 72 pojedynczych cell.

Nasze panele posiadają liczne certyfikaty techniczne, bezpieczeństwa oraz przeciwpożarowe.

Pracujemy na panelach fotowoltaicznych, mono- i polikrystalicznych firmy KR SOLAR z Wietnamu. Panele te produkowane są na w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych, a każdy egzemplarz panela przechodzi rygorystyczne badania jakościowe. Panele KR Solar charakteryzują się również wysokimi parametrami technicznymi. Do pobrania ulotki techniczne obu rodzajów paneli firmy KR SOLAR:

-KARTA KATALOGOWA, PANELE POLIKRYSTALICZNE KR SOLAR

-KARTA KATALOGOWA, PANELE MONOKRYSTALICZNE KR SOLAR

GALERIA ZWIĄZANA Z PANELAMI FOTOWOLTAICZNYMI:

 

Sprzęt, który wykorzystujemy

Stosujemy produkty najwyższej jakości, które kupujemy korzystnie bezpośrednio od producentów w dużych ilościach, aby móc zaproponować Państwu takie ceny instalacji, które spłacą się w krótkim czasie użytkowania. Co prawda żywotność naszych elektrowni sięga 25-30 lat, ale u nas macie Państwo bezpieczeństwo inwestycyjne polegające na 10 lat gwarancji i 10 lat amortyzacji. Niemniej jeżeli mielibyście Państwo życzenie zainstalowania komponentów wybranych przez siebie, to jesteśmy to również w stanie dostarczyć. Cena może być również konkurencyjna, ponieważ mamy kontakty z największymi dilerami w Europie.

Panele fotowoltaiczne Panele fotowoltaiczne Więcej...
Elementy konstrukcyjne Elementy konstrukcyjne Więcej...
Falowniki Falowniki Więcej...
Optymalizatory mocy Optymalizatory mocy Więcej...
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.