biuro@greatsolar.eu

polski english deutsch русский
Subpage cover photo
Subpage bar icon

Pomagamy w uzyskaniu dotacji na instalację paneli fotowoltaicznych

zobacz więcej

Dofinansowanie na panele fotowoltaiczne - II edycja programu MÓJ PRĄD

Kilka tygodniu temu informowaliśmy Was, że ruszyła druga edycja programu Mój prąd, w ramach której można pozyskać dofinansowanie na panele fotowoltaiczne. Główne założenia programu i zmiany, jakie miały miejsce w porównaniu do wcześniejszej edycji, zostały przez nas opisane w artykule: Dofinansowanie na panele fotowoltaiczne - II edycja programu Mój prąd. Sprawdzamy, co zmieniło się od tego czasu i dlaczego zwłaszcza teraz warto załatwić sprawy z wnioskiem.

Do kogo jest skierowane dofinansowanie na panele fotowoltaiczne?

Drugi nabór wniosków jest przeznaczony dla osób fizycznych, które planują wytwarzać energię elektryczną na własne potrzeby i “mają zawartą umowę kompleksową regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji”[Źródło: https://mojprad.gov.pl/informacje-szczeg%C3%B3%C5%82owe-o-programie-m%C3%B3j-pr%C4%85d/, dostęp: 10.04.2020 r.].

Do kiedy można składać wnioski?

Podobnie jak miało to miejsce w pierwszej edycji programu, wnioski o dofinansowanie na panele fotowoltaiczne można składać do 18 grudnia. Nie ma się jednak gwarancji, że środki finansowe nie zostaną wykorzystane wcześniej, o czym jest informacja na stronie projektu.

Co zrobić? W jakiej kolejność?

Dochodzą do nas głosy, że sporo osób nie wie dokładnie, jak zacząć ubiegać o dofinansowanie na panele fotowoltaiczne. Pierwszym krokiem jest oczywiście zamówienie paneli fotowoltaicznych. Możesz to zrobić w naszej firmie. Służymy pomocą i fachowym doradztwem w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania dla Twojego domu. Skontaktuj się z naszym ekspertem - wszystko wyjaśni Ci podczas rozmowy. Nasi doradcy pomogą Ci także w sporządzeniu wniosku i wykonaniu pozostałych kroków niezbędnych do przyjęcia zgłoszenia przez stosowny do tego urząd.

Złóż wniosek online!

W związku z pandemią koronawirusa, wniosek należy składać wyłącznie drogą elektroniczną. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. W razie pytań - jesteśmy do dyspozycji. Dokładamy najwyższych starań, aby wykonywane przez nas montaże paneli fotowoltaicznych, odbywały się z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. To właśnie bezpieczeństwo i satysfakcja naszych Klientów są wartościami, którymi kierujemy się w naszej pracy na co dzień.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.