biuro@greatsolar.eu

polski english deutsch русский
Subpage cover photo
Subpage bar icon

We help in obtaining subsidies for the installation of photovoltaic panels

see more

Dotacje na odnawialne źródła energii

Odnawialne źródła energii – w tym fotowoltaika – pomagają troszczyć się o środowisko i stan portfela użytkownika. Choć różnice w domowym budżecie widać stosunkowo szybko, nakład finansowy na instalację paneli fotowoltaicznych przekracza możliwości statystycznego Polaka. Na szczęście różne instytucje oferują wsparcie finansowe. Dotacje na odnawialne źródła energii już wkrótce ruszają w Warszawie!

Złóż wniosek o dotacje na fotowoltaikę

Planujesz zrealizować inwestycję w ekologiczne źródła energii w 2021 roku? Już 1 września możesz złożyć wniosek o dofinansowanie. Termin składania dokumentów upływa 31 marca 2021 r. W Warszawie można uzyskać wsparcie na następujące realizacje: 

pomp ciepła,
kolektorów słonecznych,
paneli fotowoltaicznych,
turbin wiatrowych.

Uwaga – dotację można uzyskać pod warunkiem, że nieruchomość nie jest ogrzewana kotłami lub paleniskami na paliwo stałe lub olej opałowy.

Gdzie i jak złożyć wniosek o dotacje na odnawialne źródła energii?

Formularz do wypełnienia jest dostępny do pobrania na stronie Miasta Stołecznego Warszawy. Wypełniony wniosek należy złożyć w dowolnym urzędzie dzielnicy m.st. Warszawy (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16) lub Biurze Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej, pl. Bankowy 2, piętro VII (poniedziałek – piątek, godz. 8-16). Wnioski przyjmowane będą od 1 września 2020 r. Szczegółowe informacje i pliki do pobrania znajdują się tutaj: https://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/biura_urzedu/PK/OZE.htm.

Great Solar – montaż paneli fotowoltaicznych

Szukasz ekipy, która zaprojektuje i zamontuje instalacje fotowoltaiczne na Twoim dachu? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i komercyjnymi. Nasza najnowsza realizacja? Farma fotowoltaiczna w Sokołowie Małopolskim – najnowocześniejsza inwestycja w Europie! Odnawialne źródła energii to szansa na troskę o środowisko i oszczędności w dowolnym budżecie. Nie zwlekaj. Skorzystaj z dofinansowania i zgłoś się do nas. Skontaktuj się z właściwym dla Twojego regionu konsultantem. Fotowoltaika to inwestycja przyszłości. Nie zwlekaj!

This site uses cookies and other technologies . By using it you agree to their use in accordance with the current browser settings.