biuro@greatsolar.eu

polski english deutsch русский
Subpage cover photo
Subpage bar icon

We help in obtaining subsidies for the installation of photovoltaic panels

see more

Farma fotowoltaiczna dla inwestorów

Nasza farma fotowoltaiczna zamontowana w Sokołowie Małopolskim przy trasie S19 już działa. To jedna z najnowocześniejszych inwestycji w Europie. Nie chcemy jednak spocząć na laurach i cieszyć się tylko jedną taką realizacją. Marzą nam się kolejne inwestycje na miarę XXI wieku. Inwestycje, które chronią przyrodę i wykorzystują naturalne źródła energii.

Farma fotowoltaiczna w Sokołowie Małopolskim

Farma fotowoltaiczna pod Sokołowem zajmuje powierzchnię ok. 4 hektarów i składa się na nią 5970 sztuk bifacjalnych modułów fotowoltaicznych marki z Tier1 – ZNSHINE SOLAR o mocy 335Wp, a całość dopełnia 16 sztuk falowników Huawei nowej generacji: z zaaplikowanymi technologiami High Voltage oraz Ai. Inwestycja jest widoczna z trasy S19 łączącej Rzeszów i Lublin. Przykuwa uwagę pasażerów pokonujących tę drogę. Imponuje wielkością i estetyką wykonania. Za wrażenia estetyczne odpowiadają w dużej mierze falowniki łańcuchowe. Realizacja firmy Great Solar jest jedną z pierwszych, która wykorzystuje ten produkt. Skąd wybór akurat tego modułu?

Hauwei Solar wyznacza trend w fotowoltaicznych technologiach

– Zaawansowane rozwiązania wspomagane przez sztuczną inteligencję umożliwiają zdalną diagnostykę elektrowni, wykorzystując pomiar krzywej prądowo-napięciowej dla wszystkich łańcuchów PV, generując pełny raport w mniej niż 10 minut. Przekłada się to istotnie na redukcję kosztów utrzymania elektrowni i podnosi rentowność całej inwestycji – wyjaśniają przedstawiciele Huawei Solar.

Farma fotowoltaiczna a rozwój technologii w Polsce

– Jesteśmy dumnie z faktu, że byliśmy głównym wykonawcą tego projektu. To nie tylko kolejna realizacja na mapie Polski i w spisie naszych inwestycji. To ogromny wkład w rozwój technologii – mówi Wojciech Grzybała, prezes firmy Great Solar.

Każdy kolejny projekt – zarówno realizowany dla klienta indywidualnego, jak i dla firm czy struktur samorządowych, to szansa na poprawę jakości powietrza, edukację ekologiczną i oszczędność dla portfela. Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o szczegółach. Pamiętaj – farma fotowoltaiczna to inwestycja dla każdego. Czekamy na wiadomość!

This site uses cookies and other technologies . By using it you agree to their use in accordance with the current browser settings.