biuro@greatsolar.eu

polski english deutsch русский
Subpage cover photo
Subpage bar icon

Pomagamy w uzyskaniu dotacji na instalację paneli fotowoltaicznych

zobacz więcej

Polityka prywatności

KLAUZULA INFORMACYJNA

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GREAT SOLAR SP. Z O.O., z siedzibą w 37-403 Jastkowice, ul.Brandwicka 9A; KRS: 0000727148.

2) inspektorem ochrony danych w GREAT SOLAR SP. Z O.O., z siedzibą w 37-403 Jastkowice, ul.Brandwicka 9A Pan Wojciech Grzybała, prezes zarządu, e-mail:wojciech.grzybala@greatsolar.eu, tel. +48601051593

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przedstawienia oferty handlowej, sporządzenia umowy cywilno-prawnej na podstawie art. 6 ust 1 pkt a/b/c/d/e i nie będą udostępniane innym odbiorcom.

4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie: GREAT SOLAR SP. Z O.O., z siedzibą w 37-403 Jastkowice, ul.Brandwicka 9A; KRS: 0000727148.

5) podanie danych jest niezbędne do zawarcia umowy, w przypadku niepodania danych niemożliwe jest zawarcie umowy,

6) posiada Pani/Pan prawo do:

  • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
  • przenoszenia danych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

7) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.